Chateau Los Boldos – це виноробня, розташована на півдні Чилі, у знаменитій виноробній долині Качапоаль. Виноробня була заснована в 1991 році і на сьогоднішній день є одним з найбільших та найбільш шанованих виробників вин у регіоні.

Chateau Los Boldos виробляє широкий спектр вин, включаючи білі, рожеві та червоні вина. Усі вина виготовляються з високоякісного винограду, що вирощується на унікальному терруарі Качапоаль, на висотах від 300 до 400 метрів над рівнем моря. Це забезпечує унікальні умови для вирощування винограду, що в свою чергу відображається як і смакові характеристики їх вин.

Крім того, Chateau Los Boldos належить до групи лідерів у галузі стійкого виноробства, сильно приділяючи увагу екологічним та соціальним аспектам виробництва. Виноробня використовує технології, які дозволяють знизити шкідливий вплив на навколишнє середовище, та підтримує місцевих сільськогосподарських виробників, шляхом придбання їхньої продукції та сприяння у розвитку їхнього бізнесу.

Chateau Los Boldos - це не тільки виробник вин, а й джерело культурної та історичної спадщини регіону, справжній символ пристрасті до виноробства та поваги до традицій.